Działki Budowlane w Trzepowie

Twoja szansa na budowę domu marzeń w sercu Pomorza
Gmina Przywidz • Powiat Gdański

12 Działek
1009-1783 m² powierzchni
85-105 zł za m²

Dostępne Działki

Wybierz swoją idealną działkę. Wszystkie działki posiadają dostęp do drogi.

Numer działki Powierzchnia Cena całkowita Cena za m² Status
169/11 1 613,19 m² 137 121,15 zł 85 zł/m² Dostępna
169/12 1 763,73 m² 149 917,05 zł 85 zł/m² Dostępna
169/13 1 672,56 m² 142 167,60 zł 85 zł/m² Rezerwacja
169/14 1 659,64 m² 141 069,40 zł 85 zł/m² Dostępna
169/15 1 631,06 m² 138 640,10 zł 85 zł/m² Dostępna
169/16 1 008,73 m² 105 916,65 zł 105 zł/m² Rezerwacja
169/17 1 009,01 m² ——— ——— Sprzedana
169/18 1 770,82 m² ——— ——— Sprzedana
169/19 1 776,55 m² ——— ——— Sprzedana
169/20 1 783,02 m² 187 217,10 zł 105 zł/m² Dostępna
169/21 1 346,95 m² 141 429,75 zł 105 zł/m² Dostępna
169/22 1 235,60 m² ——— ——— Sprzedana

Rozkład Działek

Mapa poglądowa przedstawiająca układ wszystkich dostępnych działek.

Rozkład działek w Trzepowie

Szczegóły Techniczne

Pełne informacje o działkach i warunkach zabudowy znajdują się na oficjalnym portalu Województwa Pomorskiego pod adresem:

https://edziennik.gdansk.uw.gov.pl/legalact/2023/586/

Działki mają uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Terenu.

Parametry działek

Powierzchnia

Od 1009 m² do 1782 m²

Idealne dla budowy domu jednorodzinnego

Kształt i teren

Prostokątna działka, płaski teren

Idealna pod zabudowę

Przeznaczenie

Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub letniskowa

Liczba działek

Tylko 12 działek (MPZT – bez możliwości wydzielenia kolejnych)

Media

Prąd będzie doprowadzony do każdej działki

Gminny, wodociąg planowany na jesień 2026r.

Światłowód będzie wykonywany w najbliższych miesiącach. Trasa już wyznaczona obok działek.

Drogi i dostęp

  • Utwardzona prywatna droga do działek
  • Utwardzona droga gminna w odległości 400m
  • Droga wojewódzka nr 221 w trakcie przebudowy

Dodatkowe udogodnienia

Dokumentacja (w cenie działki)

  • Mapa do celów projektowych
  • Badania geologiczne
  • Badania gleby

Otoczenie

  • Państwowy las bukowy bezpośrednio przy działkach
  • Tereny rekreacyjne w obowiązującym MPZT
  • Jezioro Łąkie – 2 km
  • Jezioro Przywidzkie – 4 km
  • Stok narciarski – 800 m

Lokalizacja

Trzepowo, ulica Subisława – spokojna miejscowość w otoczeniu lasów i jezior